Hakkımızda

Hakkımızda

Doğuş Dondurma Makineleri; 

Dünyanın en önemli, Soft dondurma, Frozen yoğurt makineleri ve Ekipmanları üreticisi olan "Gelmatic" firmasının Türkiye ve Ortadoğuda ki birçok ülkenin ana distribütörüdür. 

Gelmatic: Maliyet avantajı ve tasarruf özellikleri ile öne çıkan 100 farklı modeli ile 1972′den beri sadece Soft dondurma ve Frozen Yogurt makineleri üretimi yapan, dünya üzerinde, 5 kıtada 141 distribitörü ile geniş servis ağı hizmeti veren bir dünya markasıdır. 

Gelmatic partnerliği ile güçlenen firmalar, çabuk ve kolay kullanım özellikleri ile gerçek bir İtalyan makinesinin farkını yaşayarak, ürün ve hizmet kalitesini müşterilerine sunmaktadır.

Aynı zamanda kendi üretimi olan AROMİO markalı soft dondurma ve frozen yoğurt toz karışımları ile hem lezzetli hem de ekonomik çözümler sunmaktadır.

Soft Dondurma işi karlı mı?

Soft Dondurma işi karlı mı?

Soft dondurma işi hakikaten karlı mı? Sorusu bu işe başlamak isteyen girişimcilerin en çok merak ettiği sorulardandır. En önemlisi ve bilinmesi gereke...
Hammadde

Hammadde'nin Önemi

Sevgili Girişimciler,soft dondurma satışı yapanlar ve satmak isteyenler; Soft dondurma ve frozen yoğurt işletmeciliği ile ilgili birçok yazımız mevcut.Dist...
Triomaxx Elektra modeli,bedava soft dondurma dağıtıyor

Triomaxx Elektra modeli,bedava...

https://www.youtube.com/watch?v=b6Eth2oluYE  

Soru ve görüşleriniz için bize iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ